Chci si koupit auto

Jak připravit auto na podzim?

Přidáno 12 września 2017 někým

Spousta řidičů o tom, jak připravit auto na podzim, vlastně vůbec nepřemýšlí. Přitom existuje řada důvodů, proč může být podzim pro jízdu automobilem dokonce náročnějším obdobím, než zima. V zimě všichni očekávají na cestách těžké podmínky. Ať už řidiči, kteří jsou proto opatrnější, tak také služby, které jsou odpovědné za údržbu silnic. Navíc v zimě mnoho lidí nechává stát svá auta před domem, protože se jednoduše bojí vyjet za nepříznivých podmínek, nebo je překvapí problémy s nastartováním.

Čtěte více

Už mám auto

Zimní problémy s automobilem – jak si s nimi poradit domácími způsoby?

Přidáno 8 września 2017 někým

Silné mrazy mají vždy nepříznivý vliv na správnou funkčnost našich vozidel. Jak si s nimi poradit nejenom pomocí kosmetických a dalších přípravků dostupných v obchodech, ale především domácími způsoby?

Čtěte více

Chci si koupit auto

Převážíme jízdní kola – vyberte si způsob uchycení jednostopých vozidel

Přidáno 22 sierpnia 2017 někým

Zpravidla převážíme jízdní kola třemi způsoby – na střešním nosiči, na stojanu připevněném k zadním dveřím nebo na nosiči upevněném na tažném zařízení. Každý z těchto způsobů má své vady i výhody, proto je dobré se na ně v klidu podívat a zvážit alternativní možnosti.

Čtěte více

Chci si koupit auto

Prohlídka klimatizace – v čem spočívá, kolik stojí a jak často ji provádět

Přidáno 15 sierpnia 2017 někým

Každý řidič určitě ví, že dvakrát do roka musí vyměnit pneumatiky a jednou ročně by měl vyměnit olej. Je tu ale ještě jedna věc, kterou by se mělo provádět pravidelně, avšak ne všichni majitelé vozidel to dělají. Jde o prohlídku klimatizace.

Čtěte více

Už mám auto

Jak nedostat smyk

Přidáno 8 sierpnia 2017 někým

Jak nedostat smyk

Abychom se naučili, jak se vyhnout případným smykům, je dobré se předem seznámit s druhy smyků a příčinami, které je způsobují. Měli bychom se také naučit, jak smyky zvládat, pakliže se nám již doopravdy přihodí.

Čtěte více